Yozgat’tan Taner Yıldız’a büyük teveccüh! Hem beklentileri dinliyor hem projelerini paylaşıyor

Yozgat’tan Taner Yıldız’a büyük teveccüh! Hem beklentileri dinliyor hem projelerini paylaşıyor

Yozgat'ın 2024 yerel seçimlerinde AK Parti'den Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Taner Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

A+A-

Yozgat'ın 2024 yerel seçimlerinde AK Parti'den Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Taner Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde esnafın ve vatandaşların beklentilerini dinleyen Yıldız, Yozgat'ı daha yaşanabilir kılmak adına projelerini paylaşıyor.

2-523.jpg

AK Parti'nin güçlü isimlerinden biri olan Taner Yıldız, İŞKUR İl Müdürlüğü döneminde kurum teşvikleri hakkında bilgilendirme yapmak için gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Yozgat'a hizmet etmek amacıyla adaylık sürecine giren Yıldız, bugünlerde esnaflarla buluşarak destek talebinde bulunuyor.

3-291.jpg

Yıldız, Bozok Esnaf Sanatkar ve Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek Başkan Şenol Ayaroğlu ile bir araya geldi. Esnafların karşılaştığı sorunları dinleyen Yıldız, Yozgat'ı daha ileriye taşıyacak projeleri konusunda esnafın görüşlerini alarak önemli istişarelerde bulundu. Ziyaretlerde hemşehrileriyle samimi bir diyalog kuran Yıldız, onlardan gelen destekle duygusal bir teveccühle karşılaştı.

 

6-014.jpg

Aday adayı Yıldız, yaptığı açıklamada, "Türkiye Yüzyılına yakışan bir Yozgat için çıktığımız bu yolda, hemşehrilerimizle bir araya gelip Yozgat'ı konuşmaya devam ediyoruz. Bozok Esnaf Sanatkar ve Kredi Kefalet Kooperatifimizi ziyaret ettik. Başkanımız sayın Şenol Ayaroğlu ile esnaflarımızın sorunları ile alakalı yararlı istişarelerde bulunduk. Bizleri büyük bir teveccühle karşılayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

5-038.jpg

Yerel seçimlere kısa bir süre kala Taner Yıldız, Yozgatlıların beklentilerini dikkate alarak şehrin kalkınması ve gelişmesi adına kapsamlı bir programla seçmenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

4-128.jpg

İlgili Haberler