Yozgat'tan Kayseri Şeker'e çıkarma

Yozgat'tan Kayseri Şeker'e çıkarma

Daha önceki yıllarda Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Denetim Kurulu Üyeliği yapan Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Memişoğulları Group Yöneticileri Memiş ve Emrah Baran’la birlikte Başkan Hüseyin Akay’ı ziyaret etti.

A+A-

Bir dönem Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Denetim Kurulu Üyeliği yapan Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Memişoğulları Group Yöneticileri Memiş ve Emrah Baran’la birlikte Başkan Hüseyin Akay’ı ziyaret etti.

7 Temmuz’da gerçekleştirilecek Seçimli Genel Kurul öncesi Başkan Hüseyin Akay’a bir kez daha vefa örneği sergileyerek tam destek veren Başkan Baran, “Şahsım ve beldedeki çiftçilerim adına böylesi önemli kuruluşun sekteye uğramadan yürümesini sağlayan, sayın Akay’a şükranlarımı sunuyor, gazeteniz aracılığıyla her zaman yanında olduğumuzu ve bundan sonra da yanında olacağımızı deklare ediyorum” dedi.

Baranlar’ın ziyaretlerinden ve gösterdikleri vefa örneğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, “Sizlere ve Yenipazarlı pancar üreticilerimize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizi yücelttiğimiz müddetçe Boğazlıyan büyümeye, güçlenmeye, bölgesinde üretime dayalı çalışmalarını artırmaya devam edecektir. Emeği geçen herkese şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.