Yozgat'tan Hatay'a çıkarma yaptılar! Kardeşlik ruhuyla yaralar sarılıyor

Yozgat'tan Hatay'a çıkarma yaptılar! Kardeşlik ruhuyla yaralar sarılıyor

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen büyük depremin yıldönümünde, depremzedelere yönelik yardım çalışmalarına devam etti.

A+A-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen büyük depremin yıldönümünde, depremzedelere yönelik yardım çalışmalarına devam etti. 6 Şubat'ta meydana gelen depremin ardından geçen bir yıl içinde Başkan Coşar, Hatay'da depremzedelerle bir araya geldi.

cosar-yildonumunde-hatayda-3.jpg

Depremin hemen başlangıcından itibaren bölgeye desteklerini sürdüren Başkan Coşar, depremzedelerle bir araya gelerek birlikte zaman geçirdi. Kendi ifadesiyle, "Hepimizde derin izler bırakan asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremin yıldönümünde, Coşar, Hatay'da yaşayan depremzedelerle bir araya gelerek acılarını paylaştı ve birlikte dayanışma içinde olduklarını gösterdi.

Başkan Coşar, "Gücümüzü birliğimizden aldık. El birliğiyle hayatı normale döndürmek için çok çalıştık ve hâlâ çalışıyoruz" dedi. Depremzedelere olan desteğin süreceğini belirten Coşar, hemşehrileriyle birlikte yaşanan felakette hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle anarak, depremden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti.

cosar-yildonumunde-hatayda-4.jpg

Başkan Coşar, "6 Şubat'ı asla unutmayacağız" sözleriyle depremin yıldönümünde yaşanan acıları ve dayanışmayı hatırlatarak, halkına destek mesajları gönderdi. Depremzedelere sağlık, sabır ve güç dileyen Coşar, birlikte daha güçlü bir toplum olma çağrısında bulundu.

cosar-yildonumunde-hatayda-2.jpg

Bu anlamlı buluşma, depremin yıldönümünde yaşanan acıları hatırlamanın yanı sıra, toplumun bir arada dayanışma içinde olma gücünü vurgulayan önemli bir adım olarak kaydedildi. Başkan Coşar'ın Hatay'daki bu etkinliği, deprem sonrası toplumsal dayanışmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Etiketler :
İlgili Haberler