Yozgat’tan festival bombası! Bozok yaylası Hollywood'dan özel bir konuğu ağırlayacak

Yozgat’tan festival bombası! Bozok yaylası Hollywood'dan özel bir konuğu ağırlayacak

Yozgat, sinema dünyasının en önemli isimlerinden birini ağırlamaya hazırlanıyor. 2. Uluslararası Bozok Film Festivali, Hollywood'dan özel bir konuğu ağırlayacak.

A+A-

Yozgat, sinema dünyasının en önemli isimlerinden birini ağırlamaya hazırlanıyor. Yozgat Valiliği himayesinde Bozok Üniversitesi Rektörlüğü ve Ortadoğu Kalkınma Ajansı iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası Bozok Film Festivali, Hollywood'dan özel bir konuğu ağırlayacak.

yozgat-bozok-film-festivaline-hollywooddan-konuk-1.jpeg

Uluslararası düzeyde büyük bir etkinlik haline gelen Bozok Film Festivali'ne, uluslararası oyunculuk ve seslendirme koçu olarak tanınan Vernice Klier katılım sağlayacak. Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bir eğitmen olan Klier, canlı görüntülü sohbet yoluyla festivalde yer alacak.

Festival Direktörü Batuhan Kalaycı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Leonardo Di Caprio, Vincent Cassel, Juliette Binoche, Monica Belluci, Milla Jovovich gibi birçok Hollywood yıldızının uluslararası oyunculuk ve seslendirme koçu Vernice Klier, canlı görüntülü sohbet yoluyla film festivalimize katılacak" dedi.

yozgat-bozok-film-festivaline-hollywooddan-konuk-1-1.jpg

2.Uluslararası Bozok Film Festivali, sinema tutkunlarını ve profesyonellerini buluşturarak unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Vernice Klier'ın festivalde paylaşacağı deneyimler, katılımcılara büyük bir ilham kaynağı olacak. Festivalin, sinema dünyasına katkı sağlayan birçok önemli ismi bir araya getirmesi bekleniyor.

 

İlgili Haberler