Yozgat'tan ekipler Manavgat'a gidiyor

Yozgat'tan ekipler Manavgat'a gidiyor

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangının söndürülmesine katkıda bulunmak amacıyla, Yerköy Belediyesi itfaiye ekibi yola çıktı.

A+A-

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangının söndürülmesine katkıda bulunmak amacıyla, belediye itfaiye ekibin gittiğini söyledi.

1-024.jpg

Manavgat'ta meydana gelen ve geniş bir alana yayılarak kontrol altına alınamayan orman yangını bölgesinde yapılan çalışmalara destek olmak için itfaiye ekibinin bugün yola çıktığını ifade eden Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu:
“Antalya Manavgat'ta hain ellerin ciğerlerimizi yaktığı orman yangınıyla mücadele eden ekiplere destek olmak ve çalışmalara katılmak üzere hazırlanan Yerköy Belediyesi İtfaiye ekibimiz Yozgat Valiliği koordinesinde bugün yola çıktı. Cenab-ı Allah, günlerdir yangın bölgelerinde, özveriyle mücadeleler veren ekiplerimizin ve bu mücadeleye katılmak için yola çıkan mesai arkadaşlarımın yar ve yardımcı olsun. Yaşanılan bu zor günleri inşallah el birliğiyle atlatacağız.”dedi.

Başkan Yılmaz, yangın dolayısıyla hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diledi.

İlgili Haberler