Yozgat'ta yoğun ilgi gösteriliyor! 3 gün boyunca gösterimde olacak

Yozgat'ta yoğun ilgi gösteriliyor! 3 gün boyunca gösterimde olacak

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ın eşi, Arzu Özkan, öğrenciler, sevgi evlerinde misafir edilen çocuklar, huzurevi sakinleri ve Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde kalan vatandaşlar, duygusal anlar yaşadı.

A+A-

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ın eşi, Arzu Özkan, öğrenciler, sevgi evlerinde misafir edilen çocuklar, huzurevi sakinleri ve Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde kalan vatandaşlar, duygusal anlar yaşamak için Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi'nde "Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!" filmini izledi.

aybuke-ogretmen-oldum-ben-filmini-izledi1.jpg

9 Haziran 2017'de Batman'ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısında şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın hayatını ve öğretmenlik azmini anlatan film, izleyicileri etkileyici bir yolculuğa çıkardı. Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ın eşi, Arzu Özkan, 13 ilçeden gelen öğrenciler, sevgi evlerinde misafir edilen çocuklar, huzurevi sakinleri ve Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde kalan vatandaşlar, filmi birlikte izleyerek duygu dolu anlar yaşadı.

Yozgat Valiliği ve Yozgat Bozok Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen sinema etkinliği, 3 gün boyunca öğrencilere özel olarak gösterimde olacak. Etkinlik, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın anısını yaşatma ve öğrencilere ilham verme amacını taşıyor.

aybuke-ogretmen-oldum-ben-filmini-izledi5.jpg

Öğrencilerin, sevgi evlerindeki çocukların, huzurevi sakinlerinin ve diğer katılımcıların büyük ilgi gösterdiği etkinlik, toplumun bir araya gelmesine ve duygusal bir birliktelik oluşturmasına vesile oldu.

Etiketler :
İlgili Haberler