Yozgat'ta TOKİ kura çekim tarihi belli oldu

Yozgat'ta TOKİ kura çekim tarihi belli oldu

Yozgat'ın Doğankent ilçesinde 2020 yılında başlanılan 95 konut için, 27 Ağustos Cuma günü konut belirleme kurasının noter huzurunda gerçekleştirileceği belirtildi.

A+A-

Doğankent Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği çerçevesinde yapım inşaatına 2020 yılında başlanılan 95 konut için, 27 Ağustos Cuma günü konut belirleme kurasının noter huzurunda gerçekleştirileceği belirtildi.

Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, yaptığı açıklamada; hak sahiplerine kura çekimi ile konutlarının teslim edileceğini söyledi.

TOKİ konutlarının 2+1 ve 3+1 şeklinde yapıldığını vurgulayan Başkan Sungur, “Belediyemiz ile TOKİ İdaresiyle yapılan işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen 95 Konutun ‘Konut Belirleme Kurası’ 27 Ağustos 2021 tarihinde saat 14:00’de TOKİ Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir. Kura çekilişi Covid-19 tedbirleri kapsamında noter huzurunda seyircisiz olarak gerçekleşecek olup, TOKİ idaresinin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır. Bu vesile ile hak sahiplerine şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Her şey Doğankent’imiz için.”dedi.