Yozgat'ta onları bir an olsun yalnız bırakmıyorlar

Yozgat'ta onları bir an olsun yalnız bırakmıyorlar

Çandır Kaymakamı Emre Can Türkmen, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği hane ziyaretleri kapsamında, ilçede ikamet eden gazi Cengiz Duruçay'ı ziyaret etti.

A+A-

Çandır Kaymakamı Emre Can Türkmen, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği hane ziyaretleri kapsamında, ilçede ikamet eden gazi Cengiz Duruçay'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında aileleriyle samimi bir sohbet gerçekleştiren Kaymakam Türkmen, ailelerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm bulma çabasını sürdürdü.

Kaymakam Türkmen, hane ziyaretlerinin devletin vatandaşlarına olan yakın ilgisini ve desteğini göstermek adına önemli bir pratiği olduğunu belirtti. Ayrıca, vatandaşlarla yapılan bu sohbetlerin devletin imkânlarıyla sıkıntılara çözüm bulma noktasında bir fırsat sunduğunu vurguladı.

Ziyaretin özel bir anlam taşıdığını belirten Kaymakam Türkmen, "Hane ziyaretlerimizi mümkün olduğunca aksatmadan devam ettiriyoruz. Bu vesile ile vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, varsa sıkıntıları, ilk elden devletimizin imkânlarıyla çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz ve en önemlisi de devletin, her zaman yanlarında olduğunu gösteriyoruz. Bu seferki hane ziyaretimizi ilçemizde ikamet eden gazimiz Cengiz Duruçay’ı ziyaret ettik. Ailemize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum" ifadelerini kullandı.

Gazi Cengiz Duruçay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, devletin gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, devletin vatandaşlarla birlikte olduğu mesajını güçlendirirken, toplumsal dayanışmanın önemine vurgu yaptı. Kaymakam Türkmen'in düzenlediği bu tür etkinlikler, ilçe sakinleri arasında birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmeye yönelik olumlu bir adım olarak nitelendiriliyor.

Etiketler : ,
İlgili Haberler