Yozgat'ta öğrencilerin düzenlediği etkinlik büyük beğeni topladı

Yozgat'ta öğrencilerin düzenlediği etkinlik büyük beğeni topladı

Yozgat 75.Yıl Dr. Müzeyyen Çok Değerli İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin masal ve çizgi film kahramanlarını konu alan “Kitaplar konuşuyor” etkinliği büyük beğeni topladı.

A+A-

Yozgat 75.Yıl Dr. Müzeyyen Çok Değerli İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin masal ve çizgi film kahramanlarını konu alan “Kitaplar konuşuyor” etkinliği büyük beğeni topladı. Etkinlikte çizgi film ve masal kahramanlarının kostümlerini giyen öğrenciler güzel bir etkinliğe imza attı.

okul1-004.jpg

Öğrencilerin beceri ve özgüvenlerinin artırılmasına yönelik farklı etkinlikler düzenleyen Yozgat 75.Yıl Dr. Müzeyyen Çok Değerli İlkokulu yine 4. sınıf öğrencileri masal ve çizgi film kahramanlarından; Pamuk prenses, batman, donkişot, robin hood, dünyayı kurtaran tavşan, kostümlerini giyerek okulun fuaye salonunda tanıtımını yaptı.

okul2-002.jpg

Miniklerin en sevdiği kahramanlar arasında yer alan masal ve çizgi film kahramanları büyük beğeni topladı. Okul Müdürü Gamze Açıkgöz, eğitim ve öğretimin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere de büyük önem verdiklerini belirtti.

okul3-001.jpg

Eğitsel etkinliklerin yanı sıra öğrencilerin ilgi alanlarının ve becerilerinin gelişmesine bu gibi sosyal faaliyetlerin büyük katkı sağladığını belirten Açıkgöz, “4. sınıf öğretmenimiz Fatma Betül Candemir, güzel bir etkinliğe imza attı. Özenle hazırlanan kostümleri giyen öğrencilerimiz kitapla birlikte tanıtımını da yapma imkanı buldu. Bu vesile ile öğretmenimize ve öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Yeniufuk