Yozgat'ta mülakatlar titizlikle tamamlandı

Yozgat'ta mülakatlar titizlikle tamamlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2024 yılı Hac Organizasyonu için din görevlisi ve kadın irşat görevlilerini belirlemek üzere gerçekleştirilen mülakatlar Yozgat'ta titizlikle tamamlandı.

A+A-

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2024 yılı Hac Organizasyonu için din görevlisi ve kadın irşat görevlilerini belirlemek üzere gerçekleştirilen mülakatlar Yozgat'ta titizlikle tamamlandı. Görev alacak isimler, zorlu mülakatta sergiledikleri performansla dikkat çekti.

Kırşehir ve Yozgat Hac Görevlilerinin belirlendiği mülakatın komisyon başkanlığını, Umre ve Kudüs ziyaretleri Daire Başkanı Muhammed Zeyd Özel üstlendi. Özel, tecrübesi ve bilgisiyle mülakat sürecini yöneterek adayların uygunluğunu değerlendirdi.

gorevli-mulakati-yapildi1.jpg

Mülakat komisyonunda ayrıca, Kırşehir İl Müftü Yardımcısı Zeynep Önen ve Yozgat İl Müftü Yardımcısı Mehmet Akif Karabulut da yer aldı. Komisyon üyeleri, adayların hem teorik bilgilerini hem de pratik uygulamadaki becerilerini değerlendirerek seçim sürecine katkı sağladı.

Yapılan açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın görevlendirdiği isimlerin, önemli sorumlulukları bulunan hac organizasyonunda görev alacak olmalarının, hassas bir süreç olan mülakat sonuçlarının titizlikle değerlendirildiğini gösterdiği belirtildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı, her yıl gerçekleştirdiği Hac Organizasyonu'nda görev alacak isimleri seçerken, adaylardan gerekli bilgi birikimi, tecrübe ve iletişim becerilerini bekliyor.

Etiketler :
İlgili Haberler