Yozgat’ta kritik toplantı gerçekleşti! Vali Özkan’a tüm adımlar hakkında detaylı bilgi verildi

Yozgat’ta kritik toplantı gerçekleşti! Vali Özkan’a tüm adımlar hakkında detaylı bilgi verildi

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, İlçe Emniyet Müdürleri ve Şube Müdürleri ile birlikte Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, İlçe Emniyet Müdürleri ve Şube Müdürleri ile birlikte Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında il genelinde yürütülen güvenlik çalışmaları ve halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için atılan adımlar hakkında detaylı bilgi verildi.

İl Emniyet Müdürü Tecimer, aynı zamanda emniyet teşkilatının sahadaki faaliyetlerini de Vali Özkan’a aktardı. Bu kapsamda suçla mücadele, trafik güvenliği ve kamu düzeninin korunması gibi önemli konular üzerinde duruldu. Vali Özkan ve İl Emniyet Müdürü Tecimer, il genelindeki güvenlik konularını ele alarak iş birliği ve koordinasyonun daha etkili bir şekilde sürdürülmesi amacıyla çalışmalar yapacaklarının mesajını verdiler.

2-482.jpg

Vali Özkan, İl Emniyet Müdürü Tecimer ve emniyet teşkilatının çalışmalarını yakından takip ederek halkın güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ifade etti. Bu tür işbirliği ziyaretlerinin, ilin güvenliğinin artırılması ve suçla mücadelenin daha etkin bir şekilde sürdürülmesi açısından son derece önemli olduğunu belirtti.

 

İlgili Haberler