Yozgat'ta ilk teslim yapıldı! Adım adım ilerliyor

Yozgat'ta ilk teslim yapıldı! Adım adım ilerliyor

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine kurulan Sanayi ve üretimin kalbi olacak Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanında ilk imar çapı hazırlanılarak yatırım yapacak firmaya teslim edildi. 

A+A-

Sanayi ve üretimin kalbi olacak Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanında ilk imar çapı hazırlanılarak, yatırım yapacak firmaya teslim edildi.  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın önemli projeleri arasında yer alan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ‘Üretim ve İstihdam Kapısı’ projesiyle hedefe doğru adım adım yaklaşıyor.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da hassasiyetle üzerinde durduğu Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi için Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hem ilçe ekonomisi ve istihdamına hem de ülke ekonomisine katkı sağlaması için titizlikle hazırladığı “Boğazlıyan OSB” alanında ilk imar çapı hazırlanılarak, yatırım yapacak firmaya teslim edildi.

Boğazlıyan OSB’nin hayata geçmesi ile birlikte yüzlerce çalışanı, yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile bölgenin lokomotifi olacak.

Çalışmaları ve projeleriyle tüm gönüllere dokunan Başkan Coşar, belediye tarihinde rekora doğru koşmaya devam ediyor. İlçenin uzun yıllardır hasret kaldığı, yatırım ve projeleri bir bir vatandaşın hizmetine sunan, hayata geçecek olan yeni yatırım ve projeler ile de adından söz ettiren ve dokunmadık gönül, çalmadık kapı bırakmayarak gönülleri fetheden Başkan Gökhan Coşar’ın çalışmaları takdirle karşılanmaya devam ediyor.

OSB YATIRIMI İÇİN İLK İMAR ADIMI ATILDI

Sanayi ve üretimin kalbi olacak Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanında ilk imar çapı hazırlanıp, yatırım yapacak firmaya teslim edilirken, ‘Üretim ve İstihdam Kapısı’ projesiyle hedefe doğru adım adım yaklaşılıyor.

Boğazlıyan’da ‘Üretim ve  İstihdam Kapısı’ kazandırma noktasında bir hedef koyan ve bu hedefe adım adım yaklaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayan Başkan Coşar, Fuat Oktay OSB alanındaki ilk imar çapını hazırlayarak, yatırım yapacak firmaya teslim ettiklerini ve önümüzdeki yıl içinde altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte bölgede istihdam sağlayacak fabrikaların inşaat çalışmalarına başlanılmasının hedeflendiğini, tüm dünyayı sarsan ülke ekonomilerini ciddi biçimde etkilen salgın koşullarına rağmen ilçede belirlenen sanayi ve üretim hedeflerine adım adım ulaşıyor olmanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Boğazlıyan Çağlayan