Yozgat'ta hayırseverler iyilikte yarışıyor

Yozgat'ta hayırseverler iyilikte yarışıyor

Yozgatlı hayırsever iş insanı Bilal Şahin'in ardından Hayırsever iş insanı İbrahim Ünal'da iyilikte yarışmaya başladı. İş insanı Ünal tarafından yaptırılan tilavet odası Kur´an-ı Kerim dersleri başta olmak üzere birçok ders yapılıyor.

A+A-

Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin gelişimlerine olumlu katkı sunacak ve işlevsel olarak kullanılacak olan tilavet odası açıldı.

Merhum Ümmü Gülsüm ve Nazım Ünal adına Hayırsever iş insanı İbrahim Ünal tarafından yaptırılan tilavet odası Kur´an-ı Kerim dersleri başta olmak üzere birçok ders yapılıyor.

2-105.jpg

Açılış töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Programda konuşma yapan, Kaymakam Samet Serin, “Ne mutlu sizlere ki buradan yetişecek her nesilde sizlerin katkıları olacak Allah katında hem de bu dünyada millet nezdinde mükâfatı çok büyük olacaktır. Böyle bir hizmetin okulumuza kazandırılmasında Hayırsever iş insanımızın yardımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve öğrencilerimize başarılar diliyorum dileyerek” dedi.

Kaymakam Serin, Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesine yapmış olduğu katkılardan dolayı hayırsever iş insanı adamı İbrahim Ünal’ın Babası Mustafa Ünal’a plaket takdim etti.

Yapılan açılış törenine, Kaymakam Samet Serin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Arkan, Hayırsever İş İnsanı İbrahim Ünal, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Tuncer, daire amirleri ve öğrenciler katıldı.

Yozgat Hakimiyet