Yozgat'ta gençliğin nabzı burada atıyor

Yozgat'ta gençliğin nabzı burada atıyor

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden Yozgat’ta okuyan üniversite öğrencileri ile Tuzkaya Mahalle konağında bir araya gelerek sohbet etti.

A+A-

Kınalı Hasan Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerinin katıldığı sohbet programı Tuzkaya Mahalle Konağı’nda gerçekleştirildi. Programda İl Müftüsü Ali Gülden, gençler ile bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunarak sohbet etti. Program sonrası gençlerden gelen soruları cevaplandıran Gülden, gençlere kitap hediye etti.

gencler-ile-konak-sohbeti-03.jpg

SORGUN’DA GENÇLİK BULUŞMASI

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sorgun Gençlik Merkezi’nde gençler ile bir araya geldi.

Gençler ile her fırsatta bir araya gelerek bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunan İl Müftüsü Ali Gülden, Sorgun İlçe Müftülüğü organizesinde Gençlik Merkezi’nde gençler ile buluştu. Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Dr. Medet Coşkun ve İlçe Müftüsü Mustafa Kayış’ın da katıldığı gençlik buluşmasına üniversite öğrencileri ile cami gençlik kolları üyesi gençler katıldı.

Gençler ile samimi bir şekilde sohbet eden Gülden, gençlerimizin sorunlarına ilişkin konularda bilgi paylaşımında bulunarak nasihatte bulundu. Programa gençler yoğun ilgi gösterdi.

Yeniufuk