Yozgat'ta gençlere müjde! Bu fırsatı sakın kaçırmayın

Yozgat'ta gençlere müjde! Bu fırsatı sakın kaçırmayın

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED), gençlere yönelik düzenlediği "Liderlik Atölyesi" ile bölge gençlerine önemli bir fırsat sunuyor.

A+A-

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED), gençlere yönelik düzenlediği "Liderlik Atölyesi" ile bölge gençlerine önemli bir fırsat sunuyor.

Dernek, liderlik becerilerini geliştirmek isteyen 17-26 yaş arasındaki gençlere ücretsiz olarak düzenlenecek atölye çalışmasında, interaktif yöntemler ve uygulamalarla liderlik, takım içi roller, liderlik yeterlilikleri ve başarı stratejilerini ele alacak.

Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Liderlik Atölyesi kapsamında, gençlerin liderlik ve duruma göre liderlik becerilerini geliştirmelerini hedefliyoruz. Katılımcılar, oturumlar boyunca liderlik kavramını anlayacak, takım içinde liderlik rolünü üstlenme yeteneklerini geliştirecek ve kişisel kariyerlerinde önemli bir adım atmış olacaklar" dedi.

liderlik-atolyesi-duzenlenecek.png

Liderlik Atölyesi, Sorgun'da düzenlenecek olup başkan Uğuz, atölye hakkında detayları paylaşarak, "Yozgat Merkez ve Sorgun'da ikamet eden gençler başvuru yapabilir. Atölye, 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve tüm oturumlara katılım zorunlu olacak. 17-26 yaş arasındaki gençler atölyeye ücretsiz olarak katılabilirler. Başarıyla tamamlayanlara Katılım Belgesi verilecek ve gün boyunca sınırsız çay, kahve, ikramlar ve öğle yemeği ücretsiz olarak sağlanacaktır. Yozgat'tan katılacak gençler için ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır" şeklinde bilgi verdi.

Liderlik Atölyesi, gençlerin liderlik potansiyellerini keşfetmeleri ve kariyer yolculuklarında kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyacak. Başvurular, belirtilen tarihler arasında kabul edilecek ve sınırlı kontenjan nedeniyle erken başvuru yapılması öneriliyor.

Etiketler :
İlgili Haberler