Yozgat’ta böyle çağrıda bulundular: Küllerimizden yeniden doğuyoruz

Yozgat’ta böyle çağrıda bulundular: Küllerimizden yeniden doğuyoruz

Yozgatspor 1959 FK Derneği, "Küllerimizden Yeniden Doğuyoruz" sloganıyla büyük bir atılım yaparak Yozgatspor'a destek çağrısında bulundu.

A+A-

Yozgatspor 1959 FK Derneği, "Küllerimizden Yeniden Doğuyoruz" sloganıyla büyük bir atılım yaparak Yozgatspor'a destek çağrısında bulundu. Kulüp, sembolik olarak 166, 266, 666 TL gibi rakamlarla veya daha büyük bağışlarla destek bekliyor ve bu desteği verenleri teşekkürle karşılıyor.

spor-1-1024x768.jpg

Yozgatspor 1959 FK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kazım Arslan, bu çağrının kulüp için büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, "Yozgatspor, Yozgat'ın en önemli marka değerlerinden biridir. Bu desteklerin kalıcı olması, yeni şampiyonlukları birlikte yaşamamız için gereklidir. Bunun için Yozgatlıların, tüm Yozgatspor severlerin, derneklerin ve federasyonların el birliğiyle Yozgatspor'a sahip çıkması gerekiyor. Umut ediyorum ve bekliyorum ki Yozgatlılar, Yozgatspor'a katkıda bulunarak bu büyük kulübü daha da yukarılara taşıyacaklardır" dedi.

destek.jpg

Yozgatspor 1959 FK Derneği'nin bu çağrısı, kulübün geleceğini güvence altına almak ve başarılarına devam etmek için atılmış önemli bir adımdır. Siz de Yozgatspor'a destek vererek bu güzel hareketin bir parçası olabilirsiniz. Kulüp, destekleyenleri sosyal medya hesaplarından paylaşımlarla teşekkür etmeye devam ediyor. Yozgatspor sevgisini paylaşarak, Yozgat'ın gurur kaynağı olan bu kulübe katkıda bulunabilirsiniz.

 

İlgili Haberler