Yozgat'ta bir ilk! Evlilik fuarı törenle açıldı

Yozgat'ta bir ilk! Evlilik fuarı törenle açıldı

Yozgat’ta ilk kez Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla KOBİ Fuarcılık tarafından Yozgat Evlilik Hazırlıkları Mobilya Yapı Fuarı düzenlenen törenle açıldı.

A+A-

Yozgat’ta ilk kez Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla KOBİ Fuarcılık tarafından Yozgat Evlilik Hazırlıkları Mobilya Yapı Fuarı düzenlenen törenle açıldı.

Yozgat Kent Park Fuar alanında düzenlenen fuara Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse, Ak Parti Yozgat İl Başkan Yusuf Başer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat İl Başkanı Abdullah Yaşar çok sayıda davetliler katıldı.

İlk olarak Açılış konuşması yapan Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik, açılan fuarın Yozgat’ımıza hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ise, Yozgat Belediyesi olarak bu tür organizasyonların her zaman destekçisi olacağını belirterek fuarın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Yozgat Valisi Ziya Polat ise fuara katılan firmalara bereketli kazançlar evleneceklere de mutluluklar diledi.
Yozgat Kent Park Fuar Alanı, Sürmeli Festivali ve Tarım Fuarı’nın ardından bir büyük organizasyona daha ev sahipliği yapacak.

Bu yıl Yozgat’ta ilk kez KOBİ Fuarcılık tarafından 23-26 Haziran tarihlerinde düzenlenen Yozgat Evlilik Hazırlıkları Mobilya Yapı Fuarı’nda, düğün, çeyiz, gelinlik, damatlık, mobilya başta olmak üzere, ev tekstili, beyaz eşya, züccaciye, ayakkabı, çanta, davetiye, düğün salonları ve yapı dekorasyon gibi evlilik sırasında çiftler, ihtiyaçları olan herşeyi bulma imkanına sahip olacak.

Yozgat’ta bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Yozgat Evlilik Hazırlıkları Mobilya Yapı Fuarı açılışı yapıldı. 23-26 Haziran tarihleri arasında Yozgat Kent Park’ta kapılarını açan Fuar, evlilik hazırlığı yapan genç çiftlere her konuda fikir sunacak.

Yozgat Ticaret Sanayi Odası’nın katkıları, KOBİ Fuarcılık organizesiyle gerçekleştirilecek olan Yozgat Evlilik Hazırlıkları Mobilya Yapı Fuarı, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek ilk kez ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunacak. Sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ürün gruplarıyla yeni firmaları da ziyaretçiyle buluşturan fuar, zengin ürün ve hizmet yelpazesiyle evlenecek çiftlerin hizmetinde olacak.