Yozgat’ta bayrak değişimi yaşandı! Göreve yeni atanan isim belli oldu

Yozgat’ta bayrak değişimi yaşandı! Göreve yeni atanan isim belli oldu

Yozgat'ta dikkat çeken bir bayrak değişimi yaşandı. Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Yıldız, görevini Fatih Gökkaya'ya devretti.

A+A-

Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Yıldız, görevini Fatih Gökkaya'ya devretti. Devir teslim törenine, Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun İlçe Başkanı Muaz Ağan, Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanı İrfan Şahbaz ve ülkü ocakları üyeleri katıldı.

Görevini devreden Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanı Mustafa Yıldız, törende yaptığı konuşmada, "11 aydır sürdürmüş olduğum Sorgun Ülkü Ocakları Başkanlığı görevimi Yozgat İl Ocak Başkanı İrfan Şahbaz'ın takdirleriyle Fatih Gökkaya'ya devretmiş bulunmaktayım. Bu süreçte başta yiğit ocak teşkilatım, canciğer kardeşlerim olmak üzere, ocağımıza emek veren herkese teşekkür ederim" dedi.

ulku-ocaklarinda-gokkaya-donemi.jpg

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci ise, Mustafa Yıldız'ın inandığı kutsal davası uğruna özveriyle görev yaptığını vurgulayarak, "Mustafa Yıldız kardeşime başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, devraldığı sancağı daha da ileriye taşıyacağına canı gönülden inandığım Fatih Gökkaya kardeşime de yeni görevinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

ulku-ocaklarinda-gokkaya-donemi1.jpg

Bu devir teslim töreni, Sorgun Ülkü Ocakları'nın yeni dönemine başlarken, katılımcılar arasındaki birlik ve dayanışma ruhunu vurguladı.

İlgili Haberler