Yozgat'ta başarılı operasyonlarla ekipler teyakkuzda! 4 kişinin tutuklandığı açıkladı

Yozgat'ta başarılı operasyonlarla ekipler teyakkuzda! 4 kişinin tutuklandığı açıkladı

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 15-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla ilgili bilgileri paylaştı.

A+A-

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 15-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla ilgili bilgileri paylaştı. Yapılan çalışmalarda özellikle uyuşturucuyla mücadeleye odaklanan ekipler, 47 şüpheli şahsa işlem yaparak 4 kişiyi tutukladı.

Operasyonlar kapsamında 38 kişi uyuşturucu madde kullanmaktan, 8 kişi ise uyuşturucu madde imal ve ticaret suçlarından dolayı yakalandı. Tutuklanan 4 şüpheli, adalet önüne çıkarılacak.

Yapılan detaylı aramalarda ise 106,18 gram esrar, 332,59 gram bonzai, 385 adet sentetik hap, 5,07 gram metamfetamin, 0.62 gram kokain, 1 adet uyuşturucu kullanım aparatı ve 10 adet ecstasy hap ele geçirildi. Bu önemli operasyonlar, şehirdeki uyuşturucuyla mücadelede önemli bir adım olarak nitelendirildi.

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, halkın güvenliği ve huzuru için kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, suçla mücadelede vatandaşların iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Ekipler, benzer operasyonlarla şehirdeki suçla etkin bir şekilde mücadele etmeye devam edeceklerini duyurdu.

Bu gelişmeler, Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü'nün etkili çalışmalarını ve suçla mücadeledeki kararlılığını gösterirken, halkın da bu sürece destek olması bekleniyor.

Etiketler :
İlgili Haberler