Yozgat'ta Ak Parti Teşkilat Buluşması

Yozgat'ta Ak Parti Teşkilat Buluşması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaİsmailoğlu Ak Parti Yozgat İl Başkanlığında Ak Parti Yozgat Teşkilatı buluşmasına katıldı.

A+A-

ak-parti-yozgat-teskilati-001.jpg

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaİsmailoğlu Ak Parti Yozgat İl Başkanlığına gelerek Ak Parti Yozgat Teşkilatı buluşmasına katıldı.

ziyaret-1-004.jpg


Cumhurbaşkanı Yardımcı Fuat Oktay ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Ak Parti Yozgat İl Başkanlığına yaptığı ziyaret sırasında, Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı önünde kalabalık oluşturarak sevinç gösterisinde bulunan Yozgatlı vatandaşlarla bir araya geldi.

ziyaret-001.jpg


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ak Parti Teşkilat buluşmasında şunları kaydetti. ''19 yıldır nasıl gönüller kazanarak milletimizin kalbindeki yerimizi koruduysak, bundan sonra da aynı hassasiyet ve kardeşlik bilinciyle hareket edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

teskilat-bulusmasi-ak-parti.jpg


Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaİsmailoğlu, yaptığı açıklamada; ''Memleketimizin dört bir yanına hizmet götürmek için çıktığımız bu yolda en önemli destekçilerimizden olan siz kıymetli yol arkadaşlarımızla milletimiz için durmadan, yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.'' ifadelerini kullandı.