Yozgatspor'da yeni bir sayfa açıldı! Bozok yaylasına şampiyonluk sözü verdi

Yozgatspor'da yeni bir sayfa açıldı! Bozok yaylasına şampiyonluk sözü verdi

Yıllardır futbol ile yakından ilgilenen ve çeşitli takımlarda başarılar elde eden tecrübeli futbolcu Ercan Bahadır, kariyerine Yozgatspor ile yeni bir sayfa açıyor.

A+A-

Yıllardır futbol ile yakından ilgilenen ve çeşitli takımlarda başarılar elde eden tecrübeli futbolcu Ercan Bahadır, kariyerine Yozgatspor ile yeni bir sayfa açıyor. Türkiye'nin köklü kulüplerinden Yozgatspor 1959 FK ile anlaşma imzalayan Bahadır, sezon sonuna kadar sürecek bir işbirliği için söz verdi.

yozgatspor-ile-anlasti-2.jpg

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğan ve futbol serüvenine Çukurköyspor'da başlayan Ercan Bahadır, Pursaklarspor'da oynamak üzere sözleşme imzalama aşamasında yaşadığı çapraz bağ sakatlığı nedeniyle futboldan uzun bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. Ancak Bahadır, futbol sevgisinden vazgeçmeyerek Giresun'da üniversite eğitimini tamamladıktan sonra tekrar sahalara döndü. Giresun ve Tavşanlı'da çeşitli takımlarda gösterdiği performansla adından söz ettiren Bahadır, ikinci kez çapraz bağları kopunca futbolu bırakma kararı alarak Bozok Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde eğitim gördü.

yozgatspor-ile-anlasti-001.jpg

Eğitim sürecinin ardından antrenörlük kariyerine yönelen Ercan Bahadır, hedeflerinin arasında yüksek lisans yaparak akademisyenlik ve antrenörlük alanlarında ilerlemek bulunuyor.

Yozgatspor ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlayan Bahadır, kulübün köklü geçmişi ve potansiyelinden bahsederek, "Yozgatspor, Yozgat'ın en köklü kulübü. Hedefimiz, takımı tekrardan ait olduğu yere getirmek. Kaliteli ve genç bir kadromuz var. İnşallah sezon sonunu şampiyon olarak tamamlayacağız" dedi.

Futbolseverler, Ercan Bahadır'ın Yozgatspor ile bir araya gelmesini heyecanla beklerken, tecrübeli futbolcunun sözleriyle takıma kattığı motivasyonun sezon sonunda nasıl bir başarıya dönüşeceği merakla bekleniyor.

Etiketler :
İlgili Haberler