Yozgatspor'da Menduh Fidan'la yollar ayrıldı!

Yozgatspor'da Menduh Fidan'la yollar ayrıldı!

3. Lig 2. Grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK, bu gün oynanan Kahta 02 karşılaşması sonrasında Teknik Direktör Menduh Fidan ile yolların ayrılmasına karar verdi.

A+A-

3. Lig 2. Grupta mücadele eden  Yozgatspor 1959 FK, bu gün oynanan Kahta 02 karşılaşması sonrasında Teknik Direktör Menduh Fidan ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Ligin ikinci yarısında kırmızı siyahlı ekiple çıktığı beş karşılaşmadan puansız ayrılan ve beklenen katkıyı takıma sunamadığı görülen Fidan ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı.

Fidan ile yolların ayrılmasının ardından Yozgatspor Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Bugün oynanan Kahta 02 Spor karşılaşması sonrasında Teknik Sorumlumuz Menduh Fidan ile görüşerek yollarımızı ayırma kararı aldık. Hocamıza bu güne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

FİDAN'DAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Fidan ise yaptığı açıklamada, “Görev yapmaktan büyük onur duyduğum Yozgatspor teknik direktörlük vazifemden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmış durumdayım. Başta desteğini esirgemeyen sayın başkanım Dr. Kazım Aslana, verdikleri onurlu mücadeleden dolayı oyuncularıma ,kulüp personeline ve Yozgatspor taraftarlarına çok teşekkür eder gönülden başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler