Yozgatspor'da istifa depremi! Görevinden ayrıldığını açıkladı

Yozgatspor'da istifa depremi! Görevinden ayrıldığını açıkladı

Yozgatspor'da yeni yapılan transferlerin ardından istifa haberi Yozgatspor camiasında deprem etkisi yaptı. Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Feridun Dündar görevinden ayrıldığını açıkladı.

A+A-

Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın Teknik Direktörü Feridun Dündar istifa ettiğini duyurdu.

Dündar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sezon başında hiç bir ön şart ve koşul sunmadığım büyük bir özveri ve sorumluluk içerisinde yapmaya çalıştıgım kendi memleketimin takımı olan 1959 Yozgatspor teknik sorumluluğundan görmüş olduğum lüzum üzerine ayrılıyorum. Devam etmemin ne şahsıma ne de takıma faydam olacağını düşünmüyorum. Görev sürecinde bizlere destek veren iyi niyet besleyen herkese teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

YOZGATSPOR'DAN AYRILIK SONRASI AÇIKLAMA

 

Yozgatspor'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, "Sezon başında zor bir dönemde görev üstlenen ve bugüne kadar teknik direktörlük görevini özveriyle yürüten Feridun Dündar hocamız, kendi isteğiyle bu görevinden ayrılmıştır. Kulübün daha fazla yararına olacağı düşüncesiyle böyle bir karar alan değerli hocamıza, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.