Yozgatspor Masterler umduğunu bulamadı

Yozgatspor Masterler umduğunu bulamadı

Sezona, deplasmanda Kayseri Organize Masterler karşısında aldığı 3-2’lik yenilgiyle başlayan Yozgatspor Masterler Takımı, hafta sonu misafir ettiği Niğde 51 Masterler karşısında da sahadan 3-5 mağlup ayrıldı.

A+A-

Sezona, deplasmanda Kayseri Organize Masterler karşısında aldığı 3-2’lik yenilgiyle başlayan Yozgat Spor Masterler Takımı, hafta sonu misafir ettiği Niğde 51 Masterler karşısında da sahadan 3-5 mağlup ayrıldı.

Geçtiğimiz Pazar günü Yozgat dış sahada oynanan karşılaşma boyunca yakaladığı fırsatları gol ile sonuçlandıramayan Yozgatspor Masterler ekibi, kötü gidişe dur diyemedi.

masterler-2-e1634561283456.jpg

Karşılaşmanın ardından yazılı bir açıklama yapan Yozgatspor Masterler Derneği  Başkanı Feridun Karakoç, “Karşılaşma genelinde baskın oynayan taraf olmamıza rağmen yakaladığımız bir çok fırsatı gole çeviremedik. Ataklarımız sırasında savunmayı ihmal etmemiz neticesinde karşılaşmanın ilk yarısını 0-2 mağlup tamamladık.

Karşılaşmanın ikinci yarısında ise baskın oyunumuzu sürdürmemize rağmen şanssızlığımızı bir türlü yenemedik. Yaptığımız atakları gole çeviremedik. Karşılaşma boyunca üstün oynayan taraf olmamıza rağmen sahadan 3-5 mağlubiyet ile ayrıldık.

Sonuç mağlubiyet olsa da profesyonel, centilmence ve çok üst düzey bir karşılaşma oynadık. Misafir ekibimiz Niğde 51 Masterler’i tebrik ediyor başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

Yeniufuk