Yozgatspor için kapıları kapattı! Görev almam mümkün değil

Yozgatspor için kapıları kapattı! Görev almam mümkün değil

Misli.com 3. Lig ikinci grupta ligin son sırasında yer alan  ve ligde kalma mücadelesi veren Yozgatspor’da hoca arayışları devam ederken, Yozgatspor’un eski teknik direktörlerinden Erhan Kayaaslan yaptığı açıklamayla tüm kapıları kapattı.

A+A-

Misli.com 3. Lig ikinci grupta ligin son sırasında yer alan  ve ligde kalma mücadelesi veren Yozgatspor’da hoca arayışları devam ederken, Yozgatspor’un eski Teknik Direktörlerinden Erhan Kayaaslan yaptığı açıklamayla tüm kapıları kapattı.

Yozgatspor camiasında Polat Özkan’ın ardından ismi geçen Teknik Direktör Erhan Kayaaslan, Yozgatspor’u bu kriz ortamından çıkartabileceğini düşünen siz değerli taraftarlara teşekkür ederek, gelinen bu noktada kendisine görev verilmediği gibi kendisinin de görev almasının mümkün olmadığını söyledi.

“SEZON BAŞINDA UYARILARIMI YAPMIŞ OLMAMA RAĞMEN..”

Teknik Direktör Kayaaslan açıklamasının devamında, “Değerli Yozgatspor sevenleri, değerli arkadaşlarım dostlarım, sevgili kardeşlerim; dün akşamdan şu zamana kadar şahsıma olan saygı sevgi güven teveccühlerinize çok teşekkür ediyorum. Ancak şahsıma Yozgatspor antrenörlüğü ile ilgili bir görev tevdi edilmemiştir! Devre arasında ve Kahta maçına kadar şahsımla ilgili bir tasarrufta bulunmayan Yozgatspor yönetiminin bu aşamadan sonra benimle ilgili bir görev tevdi etmesi de mümkün görülmemektedir! Devre arasında Yozgat ve Yozgatspor’un bana ihtiyaç duyması halinde geriye bakmayıp “Mevzubahis Yozgat Yozgatspor’sa gerisi teferruattır , memleketimin bana ihtiyacı varsa hayır deme lüksüm olamaz!" sözümü yakın çevremle ve yönetici arkadaşımızla paylaşmama rağmen, devre arasında yapılan tercihler Yozgatspor taraftarlarını ve şahsımı üzmüştür rencide etmiştir! Gelinen bu noktada 5 maçta 7-9 aralığında bir puan alınabilecekken maalesef 5 haftayı puansız kapamak son derece yıkıcı olmuştur! Çok büyük beklenti içinde olan ve benim Yozgatspor’umuzu bu kriz ortamından çıkartabileceğimi düşünen siz değerli taraftarlarımıza gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum! Gelinen bu noktada görev verilmediği gibi benim de görev almam mümkün değildir! Geçmiş dönemlerde görev yapmış ve hiçbir menfaat gözetmeden Yozgatlı kimliğimle, heyecanımla, hırsımla, bilgimle, kalpten çalışan bir abiniz, kardeşiniz, arkadaşınız, hocanız olarak,  geçen sezon devre arası ve bu sezon başı değerlendirmelerimi, uyarılarımı yapmış olmama rağmen, gelinen noktadan çok üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum! Tekrar bana göstermiş olduğunuz saygı sevgi ve güveniniz için teşekkür ediyor Yozgatspor’umuza bundan sonrası için başarılar diliyorum” dedi.

İlgili Haberler