Yozgatlıları gururlandırdı! Melike Gençaslan Dünya Şampiyonu

Yozgatlıları gururlandırdı! Melike Gençaslan Dünya Şampiyonu

Macaristan’da düzenlenen 26. Hungarian Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonasında tüm Yozgatlıların göğsünü Yozgatlı isim kabarttı. Gençlerbirliği sporcusu Yozgatlı  Melike Gençaslan, Dünya Kupası Şampiyonu oldu.

A+A-

Macaristan’da düzenlenen 26. Hungarian Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonasında tüm Yozgatlıların göğsünü Yozgatlı isim kabarttı. Gençlerbirliği sporcusu Yozgatlı  Melike Gençaslan, Dünya Kupası Şampiyonu oldu.

Çayıralan İlçesine bağlı Günyayla köyünden olan Melike Gençaslan, daha önce de Kick Boks’ta bir çok başarıya imza atmıştı.

242445192-392906272234098-8455219711346707864-n.jpg

TEBRİK ETTİ

Öte yandan Macaristan’dan dönen Melike Gençaslan’ı Gençlerbirliği kulübü yetkilileri karşıladı.

Şampiyona sonrası kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Aldığı başarılı sonuçlarla sık sık adından söz ettiren Kick Boks’a takımı sporcularımız bu kez ülkemize dünya şampiyonluğu ile döndü. 26. Hungarian Kick Boks Dünya Kupası’nda ülkemize şampiyonluk kazandıran sporcumuz Melike Gençaslan yurda döndü. Dünya Kupası şampiyonluğu kazanan genç sporcumuzu Yönetim Kurulu üyemiz İsmet Beltan ile Kick Boks takımı antrenörümüz Başak Hürmeydan karşıladı”

Yozgat Çamlık