Yozgatlı olduğunu belki de ilk kez duyacaksınız! Yeni filmi vizyona girecek

Yozgatlı olduğunu belki de ilk kez duyacaksınız! Yeni filmi vizyona girecek

Yozgatlı Usta Oyuncu Altan Erkekli, "Dünya Malı Eksi Bir" filminde sinemaseverlerle buluşuyor.

A+A-

Yozgatlı Usta Oyuncu Altan Erkekli, "Dünya Malı Eksi Bir" filminde sinemaseverlerle buluşuyor. Türk sinemasının usta oyuncusu Altan Erkekli, Galaksi Yapım tarafından üretilen ve senaryosu Uygur Akkaya tarafından yazılıp yönetilen "Dünya Malı Eksi Bir" adlı filmde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu heyecan verici macera komedi filmi, Türkiye ve Kıbrıs'ta aynı anda gösterime girecek.

"Dünya Malı Eksi Bir," İstanbul ve Kıbrıs'ta çekilen sahnelerle büyüleyici bir atmosfer sunarken, Yozgatlı sevilen usta oyuncu Altan Erkekli'nin yanı sıra Mustafa Üstündağ, Erkan Köse, Latif Koru, Gözde Asena Tuğal, Damla Aslanalp, Turgay Tanülkü, Serhat Özcan, Ekrem Can Arslandağ, Kenan Doğan Ciniviz, Cem Cücenoğlu ve Ali Emrah Sürtal gibi başarılı oyuncuları bir araya getiriyor.

yozgatli-unlu-oyuncunun-yeni-filmi-vizyona-girecek-1.jpg

Film, Türk sinemasının güçlü kadrosu ve keyifli senaryosuyla izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi sunmaya hazırlanıyor. "Dünya Malı Eksi Bir" filminin afişleri yayınlandı ve sinemaseverler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Yozgatlı değerlerden biri olan Altan Erkekli'nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı "Dünya Malı Eksi Bir" filmi, komedi ve macerayı ustalıkla birleştirerek izleyicilerini güldürmek ve eğlendirmek amacıyla yola çıkıyor. 

usta-oyuncu-altan-erkekli-sevilen-diziye-dahil-oldu-1673860575689.jpg

Sinemaseverler, Altan Erkekli ve diğer başarılı oyuncuların performanslarına olan meraklarını şimdiden dile getiriyor. "Dünya Malı Eksi Bir," Türk sinemasının vazgeçilmez eserlerinden biri olmaya aday gibi görünüyor.

İleri Gazetesi

İlgili Haberler