Yozgatlı işadamı Bilal Şahin hayırda yarışıyor

Yozgatlı işadamı Bilal Şahin hayırda yarışıyor

Yozgat'ta eğitime verdiği önemle tanınan hayırsever işadamı Bilal Şahin iyilik öncüsü olmaya hayırda yarışmaya devam ediyor.

A+A-

Eğitime verdiği önemle tanınan Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin; Esenli, Gedikhasanlı köyü İlk ve Ortaokullarından sonra, Şefaatli Paşaköy İlk ve Ortaokulunun tüm sınıflarına akıllı tahta hediye etti. Eğitim gören 78 öğrenci ve 9 öğretmene de çeşitli hediyeler gönderdi.

14092021-61407b2c34628.png

Esenli ve Gedikhasanlı ortaokullarını teknoloji okuluna dönüştüren Şahin, Şefaatli'ye bağlı Paşaköy İlk ve Ortaokulunun okul sınırlarını belirleyen ve öğrenciler için daha güvenli alan oluşmasında okulun eksiği olan istinat duvarını önceden inşa ettirmişti. Bu defa da tüm sınıflara akıllı tahta hediye etti. 

14092021-614079e5b2c2a.png

Paşaköy Ortaokulunda eğitim gören 78 öğrenciye Kur'an-ı Kerim, seccade, ilhimal ve hikaye kitaplarının içerisinde bulunduğu hediye paketlerini Yozgat Kraft Torba Fabrikası Genel Müdürü Recep Şakı tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Hayırsever iş adamı Şahin, “Amacım köylerde eğitim gören öğrencilerimizin de, şehirlerdeki çocuklarımız gibi eğitim almalarına katkıda bulunmak. Köydeki çocuklarımız da kendini geliştirsin, başarılar elde etsin istiyorum” dedi.

İlgili Haberler