Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin iyilikte sınır tanımıyor!

Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin iyilikte sınır tanımıyor!

Yozgat’ın tanınan ve sevilen hayırsever İşadamı Bilal Şahin’in Yozgat Lisesi öğretmen, öğrenci ve mezun olan öğrencilerin tamamına verilmek üzere 3 Bin 500 adet hediye gönderdi.

A+A-

Yozgat’ın tanınan ve sevilen hayırsever İşadamı Bilal Şahin’in Yozgat Lisesi öğretmen, öğrenci ve mezun olan öğrencilerin tamamına verilmek üzere 3 Bin 500 adet hediye gönderdi.

Yozgat İl genelinde başta eğitim olmak üzere yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile diğer işadamlarına örnek olan Bilal Şahin Yozgat eğitimine katkısını sürdürüyor.

sahin-1.jpg

Öğrencilerin daha rahat bir ortamda çalışması için Tarihi Yozgat Lisesi’nin kütüphanesini de yaptırarak öğrencilerin hizmetine sunacak olan hayırsever İşadamı Bilal Şahin, tek isteğinin öğrencilerin, vatanına, milletine,devletine bağlı birer birey olarak yetişmesi olduğunu söyledi.

En büyük yatırımın eğitime olan yatırım olduğunu vurgulayan Bilal Şahin, bunu da ülkenin yarınları olan öğrencilere destek olarak sürdürmeye çalıştığını kaydetti.

ÖĞRENCİLERDEN TEK İSTEĞİM OKUSUNLAR BAŞARILI OLSUNLAR

Eğitime büyük önem verdiğini vurgulayan Şahin, “Herkes benim eğitime verdiğim desteği bilir. Benim öğrencilerden tek isteğim okusunlar, çalışsınlar, memleketlerine, ülkelerine ve ailelerine karşı birer hayırlı evlat olsunlar. Bundan dolayı Tarihi Yozgat Lisesi öğretmen, öğrenciler ile mezun öğrencilere dağıtılmak üzere içerisinde Yozgat Lisesi amblemli ajanda, kalem, kaşkol, anahtarlık, notluk, okulun tanıtım katalogu ve kitap hediyelerini olduğu 3 bin 500 paket hazırlatarak gönderdim. Ayrıca çocuklarımızın rahat bir ortamda kitap okumaları, araştırma yapmaları için okulun kütüphanesinin yapılması içinde gerekli çalışmalara başlanıldı. En kısa sürede de kütüphanenin eksikliklerini tamamlayarak öğrencilerimizin hizmetine sunulacak” diye konuştu.

BİLAL ŞAHİN’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Yozgat Lisesi Okul müdürü Mustafa Telli ise, eğitime olan hassasiyeti ve desteğinden dolayı Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür etti.

Telli, “Hayırsever İşadamı Sayın Bilal Şahin Bey, başta eğitim olmak üzere hizmetlerini ve hayırlarını her kesimine ulaştırıyor. Şimdi de okulumuzdaki eğitim gören tüm öğrencilere, öğretmenlerimize ve hatta mezun öğrencilerimize de dağıtılmak üzere hediyeler gönderdi. Ayrıca okul kütüphanemizin yenilenmesi için çalışma başlatıldı. Kendisinden Allah razı olsun okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Yeniufuk