Yozgat'ın sevilen isminin acı günü! Dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Yozgat'ın sevilen isminin acı günü! Dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Yozgat Valiliği'nde görev yapan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olan Yozgat'ın sevilen ismi H. Ferhat Açıkgöz'ün babası, Salih Açıkgöz, hayatını kaybetmesiyle Yozgat basını acı bir gün geçirdi.

A+A-

Yozgat Valiliği'nde görev yapan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olan Yozgat'ın sevilen ismi H. Ferhat Açıkgöz'ün babası, Salih Açıkgöz, hayatını kaybetmesiyle Yozgat basını acı bir gün geçirdi. Merhumun cenazesi, dün ikindi namazı sonrası Sarıkaya Selimli Köyü Camii'nde düzenlenen törenle toprağa verildi.

yozgat-basininin-aci-gunu-3.jpg

Cenaze törenine Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, Sorgun Kaymakamı İhsan Emre Aydın, Sarıkaya Kaymakamı Ahmet Nuri Demir ve MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel de katıldı. Vali Özkan, vefat haberini duyduktan sonra yaptığı açıklamada, "Yozgat Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz H. Ferhat Açıkgöz'ün babası Salih Açıkgöz'ün vefat haberini teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Kıymetli Salih amcamıza Allah'tan rahmet, Açıkgöz ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum" ifadelerini kullandı.

yozgat-basininin-aci-gunu-1.jpg

H. Ferhat Açıkgöz, babasının cenaze töreninde duygusal anlar yaşarken, sevenleri ve mesai arkadaşları da acılı aileye destek olmaya çalıştı. Sarıkaya Selimli Köyü Camii çevresinde toplanan kalabalık, Salih Açıkgöz'e dualarla veda etti.

Cenaze namazının ardından, merhum Salih Açıkgöz'ün cenazesi, aile mezarlığına defnedilmek üzere götürüldü. Cenaze törenine katılanlar, Açıkgöz ailesine başsağlığı dileyerek, acılarını paylaştılar.

yozgat-basininin-aci-gunu-4.jpg

Yozgat basını, H. Ferhat Açıkgöz'ün babasının vefatı nedeniyle büyük bir üzüntü içinde olduğunu yansıtırken, meslektaşları da Açıkgöz ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

Etiketler :
İlgili Haberler