Yozgat'ın o ilçesinde eğitim masaya yatırıldı

Yozgat'ın o ilçesinde eğitim masaya yatırıldı

Yozgat'ın Çekerek ilçesinde, eğitim kurumlarının müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan başkanlığında düzenlenen Müdürler Kurulu Toplantısı'nda bir araya geldi.

A+A-

Yozgat'ın Çekerek ilçesinde, eğitim kurumlarının müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan başkanlığında düzenlenen Müdürler Kurulu Toplantısı'nda bir araya geldi. Toplantıda 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemi değerlendirilirken, ikinci döneme yönelik projelerin de planları masaya yatırıldı.

Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan'ın yanı sıra şube müdürleri, okul ve kurum müdürleri katılım sağladı. Eğitim camiasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği toplantı, ilçedeki eğitim faaliyetlerini değerlendirme ve geliştirme amacı taşıdı.

Toplantı hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan, “Şube müdürlerimiz ve müdürlüğümüze bağlı okul ve kurum müdürlerimizin katılımı ile 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı 1’inci döneminin değerlendirilmesi ve 2’nci dönemde yapılacak çalışmaların planlanması amacıyla müdürler kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda alınan kararların ilçemiz eğitim camiasına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

egitim-planlari-gorusuldu.jpg

Toplantıda, geçmiş dönemde elde edilen başarılar üzerinde durulurken, ikinci dönem için planlanan projelerin detayları da masaya yatırıldı. Eğitimde kaliteyi artırmak, öğrenci başarılarını daha da yükseltmek adına yapılan toplantıda alınan kararlar, ilçedeki eğitim camiası tarafından olumlu bir şekilde karşılandı.

Öte yandan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan, toplantının sonunda yaptığı açıklamada, ilçedeki eğitim kurumlarının işbirliği içinde hareket ederek daha başarılı sonuçlara ulaşacaklarına inandığını ifade etti. İlçe genelindeki eğitim kalitesini yükseltmeye yönelik planlanan projelerin, ilerleyen dönemlerde daha da genişleyerek devam edeceği belirtildi.

Etiketler :
İlgili Haberler