Yozgat'ın kızlarını hatalar yaktı

Yozgat'ın kızlarını hatalar yaktı

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’nde üst sıraları hedefleyen Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK karşısında bir sayı ile kaybetti.

A+A-

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi A Grubunda mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Elazığ deplasmanında aldığı mağlubiyetin üzüntüsünü yaşıyor.

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’nde üst sıraları hedefleyen Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK karşısında bir sayı ile kaybetti. Her iki takımın da başa baş mücadele ettiği müsabakada Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

Ligde güçlü rakiplerle mücadele eden bozkırın başakları galibiyet hedefiyle çıktığı deplasmandan puansız döndü. Rakibine karşı zaman zaman iyi oyun sergileyen bozkırın başakları maç sonunda büyük üzüntü yaşadı.

Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor Antrenörü Enis Atmaca, zorlu deplasmanda iyi mücadele etmelerine rağmen mağlubiyetle döndüklerini söyledi. Takım olarak rakibe karşı iyi oyun sergilediklerinin altını çizen Atmaca, galibiyeti kaçıran taraf olduklarını ifade etti. Elazığ deplasmanından haketmedikleri bir sonuçla döndüklerine değinen Atmaca, “Rakibimiz üst sıraları zorluyor. Ligin iyi takımlarından. Elazığ deplasmanından puan ya da puanlar bekliyorduk. Kırılma anlarını değerlendiremedik” dedi.

Elazığ maçını artık geride bıraktıklarını dile getiren Atmaca, hafta sonunda oynayacakları Oğuzeli maçına odaklanacaklarını belirtti.

Hafta boyunca hatalar üzerinde duracaklarının altını çizen Atmaca, artık ligde kredilerinin kalmadığını sözlerine ekledi.

Yozgat Hakimiyet