Yozgat'ın evladı Mümin Sarıkaya'dan yine duygu dolu bir eser daha!

Yozgat'ın evladı Mümin Sarıkaya'dan yine duygu dolu bir eser daha!

Türkiye'nin yetiştirdiği başarılı sanatçılardan biri olan Mümin Sarıkaya, son single'ı "Sevdiklerimden çok bezdiklerim var" ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

A+A-

Türkiye'nin yetiştirdiği başarılı sanatçılardan biri olan Mümin Sarıkaya, son single'ı "Sevdiklerimden çok bezdiklerim var" ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Ben Yoruldum Hayat şarkısıyla büyük beğeni toplayan ve 45. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçısı ödülünü kazanan Sarıkaya, Yozgat'ın değerlerinden biri olarak adını duyurmaya devam ediyor.

Sarıkaya'nın yeni şarkısı, Türkiye genelinde olduğu gibi uluslararası müzik sahnesinde de ses getirmeye aday. Dijital müzik platformlarında dinleyiciyle buluşan "Sevdiklerimden çok bezdiklerim var," şarkısının söz ve müziği Mümin Sarıkaya'ya ait. Şarkının düzenlemesi ise Teoman Alpsakarya'ya, yönetmenliği ise Selim Durak'a ait.

Sanatçının duygusal ve etkileyici şarkı sözleri, dinleyenleri derin düşüncelere sürüklüyor: "Bana bir yalnızlık bir de yol lazım. Her şeyden biraz olsun gidesim var. Şu kara bahtıma razıyım amma sevdiklerimden çok bezdiklerim var. Dert değil bahtımın bana ettiği, doğarken alnıma yazıp çizdiği. Beni tanrım değil kullar incitti. Ömrümden ömrümü çalanlarım var."

yeni-single-yayinladi.jpg

Mümin Sarıkaya'nın şarkısının akılda kalıcı melodisi ve derin anlamlı sözleri, dinleyicilere duygu dolu bir müzik deneyimi sunuyor. Sanatçının kariyerine katkı sağlayacak bu single, geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Ayrıca, Mümin Sarıkaya'nın başarılı kariyerine yakışır bir şekilde hazırlanan şarkının klip yönetmenliğini Selim Durak üstlendi. Şarkının video klibi, şarkının duygu yüklü atmosferini izleyiciye aktaracak nitelikte.

Sarıkaya'nın yeni single'ı, müzikseverleri duygusal bir yolculuğa çıkaracak gibi görünüyor. Şarkının etkileyici melodisi ve içten sözleri, dinleyicilere duygusal bir deneyim yaşatacak.

Etiketler :
İlgili Haberler