Yozgat'ı heyecanlandıran isim sahada! Esnaf ve vatandaşlardan destek istedi

Yozgat'ı heyecanlandıran isim sahada! Esnaf ve vatandaşlardan destek istedi

Yozgat'ta 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere hazırlık kapsamında, AK Parti Yozgat Belediye Başkan aday adayı Taner Yıldız, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek talebinde bulundu.

A+A-

Yozgat'ta 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere hazırlık kapsamında, AK Parti Yozgat Belediye Başkan aday adayı Taner Yıldız, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek talebinde bulundu. Taner Yıldız, adaylık çalışmaları kapsamında Yozgatlılarla iç içe olmayı ve onların taleplerini dinlemeyi amaçlayan ziyaretler gerçekleştirdi.

Taner Yıldız, daha önce İŞKUR İl Müdürlüğü döneminde esnaflarla kurum teşvikleri hakkında bilgilendirme yapmak üzere gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından, şimdi Yozgat Belediye Başkanlığı için aday adayı olarak memleketine hizmet etmeye karar verdi. 22 yıl önce AK Parti'ye katılarak gönül bağı kurduğu partisinden belediye başkanlığı için aday adayı olan Yıldız, gençlik yıllarından beri hayalini kurduğu "yiğitler şehri" Yozgat'a hizmet etme arzusunu dile getirdi.

taner-yildiz-2.jpg

Yıldız, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, "İŞKUR Yozgat İl Müdürü olarak görev yaptığım 6 yıllık süre boyunca esnaflarımıza kurum teşviklerinden faydalanmaları için bilgilendirmeler yapıyordum. Bugün ise Yozgat'ımıza hizmet etmek ve şehrimizi Türkiye'nin yüz akı bir şehir haline getirmek için yola çıktım. Siyasi yaşamım boyunca hayalimdeki bu görevi yapabileceğime olan inancım tam. Bugüne kadar desteğini hissettiğim Yozgatlı hemşehrilerimden ve misafirperverlikleriyle gönlümü kazanan esnaflarımızdan destek bekliyor, şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretler sırasında Yıldız, Yozgatlılarla buluşarak onların taleplerini dinledi ve Yozgat'a yönelik projeleri hakkında bilgiler verdi. Aday adayı, Yozgat'ı Türkiye'nin örnek bir şehri haline getirmek için kararlılıkla çalışacağını vurgulayarak, destek çağrısını yineledi. Yerel seçimlere yönelik heyecanın arttığı şu günlerde, Taner Yıldız'ın adaylık çalışmaları merakla bekleniyor.

İlgili Haberler