Yozgat'ı birlikte inşa etme sözü verdi!

Yozgat'ı birlikte inşa etme sözü verdi!

İYİ Parti'nin Yozgat Belediye Başkan adayı Mustafa Görkem Taştan, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener'i ağırlayarak, Yozgat'ı birlikte inşa etme sözü verdi.

A+A-

İYİ Parti'nin Yozgat Belediye Başkan adayı Mustafa Görkem Taştan, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener'i ağırlayarak, Yozgat'ı birlikte inşa etme sözü verdi. Akşener'in belediye başkan adayı olarak gösterdiği Taştan, İYİ belediyecilik anlayışını Yozgat'a taşıyacaklarını ifade etti.

Taştan, Akşener'in çağrısı üzerine Yozgat'ı daha iyi bir geleceğe taşıma sözü vererek, "2028’e kadar Yozgatlıya bu iktidardan hizmet gelmesini istiyorsanız değiştirin" dedi. Yozgat'ın bugüne kadar hak ettiği hizmeti alamadığını belirten Taştan, yerel yönetimden başlayarak iktidarı değiştirme hedefi koyduklarını dile getirdi.

Taştan, yaptığı açıklamada, "Yozgat, bugüne kadar iktidardan hak ettiği hizmeti alamadı. Yozgat’ta yerelden başlayarak, iktidarı değiştireceğiz. Her alanda üreten, zengin, mutlu ve güçlü Yozgat’ı birlikte inşa edeceğiz" şeklinde konuştu.

İYİ Parti'nin belediyecilik anlayışını vurgulayan Taştan, Meral Akşener'e teşekkür ederek, "Şahsımı Yozgat Belediye Başkan adayı olarak gösteren Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e güveninden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Yozgat’ın hak ettiği hizmeti alması için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz" dedi.

Yozgat'ın hak ettiği hizmete kavuşması için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Taştan, İYİ belediyecilik vizyonunu vatandaşlarla buluşturacaklarını söyledi. Millet odaklı hizmet anlayışıyla Yozgat'ı marka kent yapacaklarını ifade eden Taştan, 2024 yılının İYİ Parti'nin yılı olacağını belirtti.

Taştan, "2024 yılı; çalmayan, çaldırmayan, 7’den 77’e her vatandaşının derdine çözüm bulan belediyeciliğimizle iktidara giden yolun taşlarını döşediğimiz bir yıl olacak. 2024 yılı, İYİ Parti’nin yılı olacak!" diye konuştu.

Etiketler :
İlgili Haberler