Yozgat’ı ayağa kaldıran olayda yeni gelişme! Taraftara cinsel organını göstermişti

Yozgat’ı ayağa kaldıran olayda yeni gelişme! Taraftara cinsel organını göstermişti

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın son yaptığı transfer Yozgat’ı ayağa kaldırmıştı.

A+A-

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın son yaptığı transfer Yozgat’ı ayağa kaldırmıştı. Yozgatspor taraftarları tarafından gösterilen bu tepkiler sonrası transfer edilen oyuncu Ufuk Koç, sosyal medya hesabından transferine dair açıklamada bulundu.

TRANSFER İPTAL OLDU

Ufuk Koç yaptığı paylaşımda, “Anlaştığım Yozgatspor kulübü ile kendi isteğim üzerine anlaşma iptal olmuştur. Değerli Başkanım Kazım Arslan’a ve değerli hocam Feridun Dündar’a teşekkür ederim”  dedi.

YOZGATSPOR TARAFTARI NE DEMİŞTİ?

Yozgatspor taraftar grupları, Yozgatspor yönetimi tarafından açıklanan yeni transfer sonrası çok sert açıklamalarda bulunmuştu. İşte Yozgatspor taraftar gruplarının "Yönetim ne yapmaya çalışıyor?" başlığıyla yayınladığı o paylaşım..

"Birbirinden yıldız isimleri kadrosuna dahil eden Yozgatpor'un son transferi Ufuk Koç oldu.

Bundan birkaç yıl önce Kırıkkalespor'da oynayan ve Yozgatspor taraftarına cinsel organını gösteren Ufuk Koç adeta ahlak abidesi. Ufuk Koç'a soruyoruz cinsel organını gösterdiğin takımın formasını nasıl giyeceksin? Hakaret ettiğin taraftarın karşısına nasıl çıkacaksın?

Ve Yozgatspor yönetimine de sunu soruyoruz. Siz geçmişi geçmişte bırakırsınız ama taraftar bırakmaz. Biraz taraftarın dünyasını sevdasını anlasanız bu tip oyunculara o formayı zaten giydirmezsiniz.

Yazıklar olsun o formaya hakaret eden oyuncuya o formayı giydirdiğiniz için. Yazıklar olsun taraftarı hiçe saydığı için. NOT : Bu taraftar seni nasıl coşturacak Ufuk bey görüşeceğiz."

İlgili Haberler