Yozgat’a toplantı sonunda duyurdular: Önemli kararlar alıyoruz

Yozgat’a toplantı sonunda duyurdular: Önemli kararlar alıyoruz

​​​​​​​Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, geleneksel olarak her yıl başında düzenlenen İlçe Öğretmenler Toplantısı'nı bu yıl da başarıyla gerçekleştirdi.

A+A-

Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, geleneksel olarak her yıl başında düzenlenen İlçe Öğretmenler Toplantısı'nı bu yıl da başarıyla gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy'un başkanlığında düzenlenen toplantı, okul müdürleri, idareciler ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantı, önümüzdeki eğitim yılında yapılacak etkinlikler ve planlamalar üzerine yoğunlaştı.

gelecegimiz-hakkinda-fikir-olusturduk.jpg

Toplantıda öğretmenler arasında fikir alışverişi yapılarak önemli konular masaya yatırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy, toplantının oldukça verimli geçtiğini vurgulayarak, "Kıymetli öğretmenlerimizle geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sene başı ilçe öğretmenler toplantısıyla değerli meslektaşlarımızla bir araya gelerek ortak anlayışı ve geleceğimizi şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Düşüncelerimizi paylaşırken öğretmenlerimizin görüşlerini ve taleplerini dinliyor, onlardan gelen geri bildirimlere duyarlılıkla yaklaşıyoruz. Yıl boyunca gerçekleşen çalışmaları değerlendirdikten sonra gelecek yıllara yönelik önemli kararlar alıyoruz. Öğretmenlerimize, geleceğimize katkı sağlama yolunda gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri ve eğitim kalitesini artırmak için öğretmenlerle işbirliği yapmayı sürdürüyor. Öğretmenlerin katkılarıyla yapılan bu tür toplantılar, ilçedeki eğitim seviyesini yükseltmeyi hedefliyor.

 

İlgili Haberler