Yozgat'a "Biriz, beraberiz, birlikte güçlüyüz" mesajı

Yozgat'a "Biriz, beraberiz, birlikte güçlüyüz" mesajı

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın, Yozgat’ın en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarının altını çizerek, birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte güçlenmeye devam edeceklerini söyledi.

A+A-

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın, Yozgat’ın en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarının altını çizerek, birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte güçlenmeye devam edeceklerini söyledi.

ESNAFIN BAYRAMI

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olağan genel kurulunda mevcut başkan Latif Altın, güven tazeleyerek, yeniden başkan seçildi.

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Olağan genel kurulu Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.

Kongreye mevcut birlik başkanı Latif Altın tek aday olarak katıldı. ESOB’un bünyesinde bulunan 30 odanın seçimleri Ocak ayında başlamış tamamlanan seçimlerde 8 esnaf odasının başkanı değişmişti. Toplam 217 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurul esnafın bayramı şeklinde geçti. Kongre sonunda ilik yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu ve üst kurul delegesi seçildi.

11052022-627bc61f33128-default.png

BİRLİKTELİK MESAJI

ESOB Başkanı Latif Altın, esnaflara teşekkür ederek birlik ve beraberliklerinin devam edeceğini söyledi.
Yozgat’ta 15 bin esnafın kendilerine büyük bir sorumluluk yüklediklerinin altını çizen Başkan Altın, yeni dönem de de esnaflar için gayret içerisinde olacaklarına değindi.

Esnafların son iki yılda oldukça zor bir dönem yaşadığına dikkat çeken Altın, pandemi sürecinin esnafı sıkıntıya soktuğunu dile getirdi.

Pandemi döneminin zor ve çetin sürecini birlikte aşma adına gayret gösterdiklerini aktaran Altın, “Pandemi döneminde odalarımızın, esnaf ve sanatkarlarımızın her daim yanında olduk. Hiçbir zaman yalnız bırakmadık. 7 gün 24 saat esasıyla hep birlikte dertlendik, sevdamıza doğru yol aldık. Yapmış olduğumuz istişare toplantılarıyla çözümler bulduk" dedi.

YOZGAT İLÇELERİYLE BİR BÜTÜN

Birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte daha da güçleneceklerini belirten Başkan Altın, ortaya konan güzel tablonun uzun yıllar devam edeceğin ifade etti.

Yozgat’ın sadece merkeziyle değil ilçeleriyle bir bütün olduğuna vurgu yapan Altın, bu bütünlüğü bozmadan hizmete devam edeceklerini, hiçbir zaman ayrımcılık yapmayacak ve hep birlikte olacaklarını kaydetti.

Başkan Altın, “Önümüzdeki dönemde de bu birlikteliğimizi daha da güçlendireceğiz. Esnafımızın problemlerinin çözümleri ve kazanımlarının artırımı noktasında her zaman gece-gündüz demeden çalıştık ve yeni dönemde de bu çalışmalarımızı artırarak devam edeceğiz.Bu hava güzel insanlara yansımış. Son derece mutluyuz. Bizler bir ekibiz. Hep birlikte güçlüyüz. Odamızı birliğimizi hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Başkan Altın, kendisine destek esnaf odası başkanlarına ve üyelerine teşekkür etti.

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.