Yozgat'a belediye başkanı olacağını açıklamıştı! Yeni bir açıklama daha yaptı

Yozgat'a belediye başkanı olacağını açıklamıştı! Yeni bir açıklama daha yaptı

Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti'den Kadışehri Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı.

A+A-

Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti'den Kadışehri Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı. Aksoy, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde Kadışehri AK Parti Belediye Başkanı aday adaylığı için görevinden ayrılma kararı aldı.

Görevinden ayrılma kararını duyuran Aksoy, veda mesajında ilçedeki 4 yıllık görev süresinde eğitim ve öğretime katkıda bulunmanın, öğrencilere umut ışığı olmanın ve daha iyi bir eğitim seviyesine ulaşma çabasının bahtiyarlığını yaşadığını ifade etti. Mesajında, öğrencileri donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlama, eğitimde kaliteyi artırma ve birlikte zorlukları aşma çabalarına vurgu yaptı.

her-veda-bir-baslangictir.jpg

Aksoy, mesajında ayrıca, görev süresi boyunca öğretmenlerin fedakar çalışmaları, idarecilerin liderliği, velilerin iş birliği ve öğrencilerin azmi ve hevesinin önemine vurgu yaparak, herkesin katkısına teşekkür etti.

Yapılan çalışmalarda desteklerini esirgemeyen kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, hayırseverler, okul aile birlikleri ve diğer paydaşlara teşekkür eden Aksoy, desteklerin devamını beklediğini ifade etti. Mesajında, görev yaptığı süre boyunca birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğu değerli şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmen arkadaşları, memurlar ve diğer çalışanlara da teşekkür etti.

Veda mesajının sonunda Aksoy, her veda'nın bir başlangıç olduğunu vurgulayarak, 2019 yılından itibaren büyük özveri ve gayretle yürüttüğü Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde Kadışehri AK Parti Belediye Başkanı adaylığı için ayrıldığını belirtti. Aksoy, çıktığı bu yolda aldığı kararların hayırlı olması için dualar ve destekler beklediğini ifade etti.

Etiketler :
İlgili Haberler