Yozgat, Yerköy ve Türkiye genelinde başarıya koşuyor

Yozgat, Yerköy ve Türkiye genelinde başarıya koşuyor

Doktrin Yayınları, öğrencilere üniversiteye hazırlık kitaplarıyla büyük katkıda bulunuyor. Yozgat ve Yerköy'den tüm Türkiye'ye uzanan başarılı bir yayıncılık serüvenine imza atıyor.

A+A-

Doktrin Yayınları, öğrencilere üniversiteye hazırlık kitaplarıyla büyük katkıda bulunuyor. Yozgat ve Yerköy'den tüm Türkiye'ye uzanan başarılı bir yayıncılık serüvenine imza atıyor.

2014 yılında kurulan bir yayınevi olarak eğitim sektöründe önemli bir yere sahip olan Doktrin Yayınları, özellikle üniversiteye hazırlık kitapları ile tanınan bu başarılı firma, öğrencilere ve öğretmenlere büyük katkılarda bulunuyor.

DOKTRİN YAYINLARI: ÖĞRETMENLERİN VE ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Doktrin Yayınları, öğrencilere en güncel ve kaliteli kaynakları sunmayı hedefleyen bir firma olarak öne çıkıyor. Bu hedef doğrultusunda, işini severek yapan deneyimli öğretmenlerden oluşan bir kadrosu bulunuyor. Öğretmenlerin deneyimleri ve uzmanlıkları, hazırlanan kitapların her zaman güncel ve etkili olmasını sağlıyor.

1-242.jpg

Kurulduğu günden itibaren Doktrin Yayınları, özellikle KPSS hazırlık kitapları ile dikkat çekmiş ve bu alanda büyük bir başarı elde etti. Daha sonra Sıfırdan Sonsuza Serisi ile YKS (TYT - AYT) kitaplarını yayımlayarak üniversite hazırlık öğrencilerine destek olmuş, ayrıca ALES ve DGS gibi sınavlara da yönelik kitaplar üretti.

GENİŞLEYEN ÜRÜN YELPAZESİ

Doktrin Yayınları, 2021 yılında ürün yelpazesini daha da genişletmiştir. Bu yıl KPSS, YKS, ALES ve DGS kitaplarının yanı sıra LGS (Liselere Geçiş Sınavı) kitapları da yayımlayarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine de destek sunuyor.

TEKNOLOJİYLE BULUŞMA: DOKTRİN DİJİTAL

Doktrin Yayınları, eğitimde teknolojiyi de yakından takip ediyor. Doktrin Dijital adlı platformu ile akıllı tahta uygulamaları konusunda da öğretmenlere ve öğrencilere hizmet veriyor. İnternet sitesi doktrinkitap.com üzerinden e-ticaret ile ilgili bilgileri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

2-478.jpg

DOKTRİN YAYINLARI GELECEĞE YATIRIM YAPIYOR

Doktrin Yayınları, her geçen gün daha fazla öğrenciye ulaşmayı ve eğitime destek olmayı amaçlıyor. Ürünlerini sürekli güncelleyerek öğrencilere doğru bilgiyi, en güncel ve hızlı şekilde sunmayı hedefliyor. Öğretmenlerin ve öğrencilerin yanında olmaya devam eden Doktrin Yayınları, eğitim sektöründeki önemli rolünü sürdürecek.

Doktrin Yayınları, Yozgat, Yerköy ve tüm Türkiye genelinde başarıya koşuyor. Eğitimde kalite ve güvenin adresi olan Doktrin Yayınları, öğrencilerin geleceğine ışık tutmaya devam ediyor.