Yozgat Valisi Polat’tan Boğazlıyan ziyaret

Yozgat Valisi Polat’tan Boğazlıyan ziyaret

Yozgat Valisi Ziya Polat ilçe ziyaretleri kapsamında Boğazlıyan İlçesini ziyaret etti.

A+A-

Yozgat Valisi Ziya Polat ilçe ziyaretleri kapsamında Boğazlıyan İlçesini ziyaret etti. Vali Polat, Boğazlıyan ilçesinde, Yeraltı Şehri, Köy Ziyareti, Trafik Uygulama Noktası, Kreş İnşaatı, Kütüphane İnşaatı, Bölge Trafik Denetleme İstasyonu, Tarihi Karabıyık Köprüsü’nde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

vali8-1.jpg

Vali Ziya Polat, Boğazlıyan/Özler köyünde bulunan milattan sonra 300’lü yıllarda yapıldığı, ibadet ve barınma amacıyla kullanıldığı tahmin edilen 17 odası ve tünellerin bulunduğu yeraltı şehrinde incelemelerde bulunarak ilgililerden bilgi aldı.

vali4-1.jpg

Vali Ziya Polat, Boğazlıyan/Özler köyünde bulunan yeraltı şehrinde incelemede bulunduktan sonra köy halkı ile bir süre sohbet edip taleplerini aldı. Boğazlıyan trafik uygulama noktasını ziyaret eden Vali Polat, vatandaşların can ve mal güvenliği için 7/24 görev başında olan güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar diledi.

vali3-5.jpg

“Her İlçemize Yaşayan Bir Kütüphane” sloganıyla çıkılan yolda Boğazlıyan ilçesinde yapımına başlanan kütüphane inşaatında incelemede bulunan Vali Ziya Polat, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Boğazlıyan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ni ziyaret eden Vali Ziya Polat, gece gündüz demeden devletin emrinde, milletin hizmetinde görev yapan güvenlik güçleri ile bir süre sohbet edip görevlerinde başarılar diledi.

Etiketler : ,