Yozgat Valisi Polat o polis memurunu başarı belgesi ile ödüllendirdi

Yozgat Valisi Polat o polis memurunu başarı belgesi ile ödüllendirdi

Yozgat Valisi Ziya Polat, kaybolan 5 yaşındaki down sendromlu Emir Talha Erden’in arama çalışmalarına katılarak bulunmasını sağlayan polis memuru Yakup Sungur’a göstermiş olduğu üstün gayretten dolayı Başarı Belgesi verdi.

A+A-

Yozgat Valisi Ziya Polat, geçtiğimiz günlerde Sorgun İlçesinde kaybolan 5 yaşındaki down sendromlu Emir Talha Erden’in arama çalışmalarına katılarak bulunmasını sağlayan polis memuru Yakup Sungur’a göstermiş olduğu üstün gayretten dolayı Başarı Belgesi verdi.

2-083.jpg

Vali Ziya Polat, Sorgun İlçesinde 25 Eylül tarihinde kaybolan ve yaklaşık 9 saat sonra bulunan Emir Talha Erden’in bulunmasında büyük çaba ve gayret sarf eden polis memuru Yakup Sungur’u tebrik ederek, göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı “Başarı Belgesi” ile ödüllendirdi.

Vali Polat, “Polis Teşkilatımızda görevli emniyet mensuplarımızı; özverili ve fedakarca çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bunun son örneği Sorgun İlçemizde yaşandı. Polis ekiplerimiz kaybolan 5 yaşındaki çocuğumuzu arama çalışması başlatarak kısa sürede bularak ailemize teslim etmiştir. Kendilerini bir kez daha yürekten kutluyorum.”dedi.