Yozgat Valisi Polat, İlçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor

Yozgat Valisi Polat, İlçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor

Yozgat Valisi Ziya Polat, Valilik görevine başladığı günden bu yana ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunarak sorunları yerinde tespit etmeye devam ediyor.

A+A-

Yozgat’ta Valilik görevine başladığı günden bu yana ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunarak sorunları yerinde tespit eden, vatandaşların sorun ve isteklerine yönelik çözümler üreten Vali Polat, Oluközü Beldesi ziyaretinin ardından Akdağmadeni İlçesine geçerek köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Oluközü Belde Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ziya Polat, Belediye Başkanı Hasan Aydınsoy’dan belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alarak belediyenin kurduğu turşu fabrikasında incelemelerde bulundu.

vali4-768x432.jpg

Oluközü Beldesi ziyaretinin ardından İlçe ve köylerdeki sorunların yerinde tespit edilip çözüme kavuşturulması amacıyla, Vali Ziya Polat Başkanlığında Akdağmadeni İlçesinde Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Toplantıda kurum müdürleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken, muhtarların istek ve talepleri alındı

Vali Polat, daha sonra yürütücülüğünü Akdağmadeni Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün proje ortaklığını ise Akdağmadeni Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi’nin yaptığı “Kop ile Üretim Yap Renk Kat” projesinde ortaya çıkan el emeği ürünlerin sergisini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.