Yozgat Valisi Özkan Yenifakılı'ya çıkarma yaptı!

Yozgat Valisi Özkan Yenifakılı'ya çıkarma yaptı!

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, il genelindeki çalışmaları yerinde incelemek ve vatandaşlarla buluşmak amacıyla aralıksız ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

A+A-

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, il genelindeki çalışmaları yerinde incelemek ve vatandaşlarla buluşmak amacıyla aralıksız ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Yenifakılı ilçesini ziyaret eden Vali Özkan'a, İl Özel İdare Sekreteri Nazif Yılmaz ve İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı eşlik etti.

ozkan-ilce-ziyaretlerini-surduruyor.jpg

Yenifakılı ilçe ziyaretinde Vali Özkan, ilk olarak Kaymakam Akın Aydın'ı ziyaret ederek ilçedeki yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından, Belediye Başkanı Soner Yalçın ile bir araya gelerek belediyenin yürüttüğü projeler hakkında istişarede bulundu.

ozkan-ilce-ziyaretlerini-surduruyor-2.jpg

Vali Özkan, Yenifakılı ilçesinde eski kaymakamlık binasında da incelemelerde bulundu. Binanın genel durumu hakkında bilgi alan Özkan, buraya gelen vatandaşlarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Esnafları ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Vali Özkan, ilçede faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Esnafın beklenti ve taleplerini dinleyen Vali Özkan, aynı zamanda vatandaşlarla da bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve çözüm noktasında gerekli adımları atacaklarını ifade etti.

ozkan-ilce-ziyaretlerini-surduruyor-4.jpg

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ın ilçe ziyaretleri, yerel yöneticilerle işbirliği içerisinde yapılan çalışmaların etkin bir şekilde sürdürülmesine ve vatandaşların taleplerinin dikkate alınmasına önemli bir katkı sağlıyor. Özkan'ın bu etkileşimli ziyaretleri, il genelindeki kalkınma projelerinin daha etkili bir şekilde hayata geçirilmesine olanak tanıyor.

Etiketler : ,
İlgili Haberler