Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan Sorgun'un altını üstüne getirdi!

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan Sorgun'un altını üstüne getirdi!

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, ilçe ziyaretleri kapsamında Sorgun'da yoğun bir program gerçekleştirdi. Vali Özkan'ın ziyaretleri, ilçe kaymakamlığı, belediye başkanlığı ve yerel esnaf ile bir araya gelerek ilçedeki projeler hakkında bilgi aldı.

A+A-

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, ilçe ziyaretleri kapsamında Sorgun'da yoğun bir program gerçekleştirdi. Vali Özkan'ın ziyaretleri, ilçe kaymakamlığı, belediye başkanlığı ve yerel esnaf ile bir araya gelerek ilçenin güncel durumu ve yürütülen projeler hakkında bilgi almasıyla başladı.

Sorgun İlçe Kaymakamlığı'na ilk ziyareti gerçekleştiren Vali Özkan, Kaymakam Aydın'dan ilçenin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlardaki çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler edindi. Kaymakam Aydın, ilçede gerçekleştirilen projelerin Vali Özkan'a sunumunu yaparak, ilçenin gelişimi konusunda bilgi verdi.

vali-sorgun1.jpg

Ardından Sorgun Belediyesi'ne geçen Vali Özkan, Belediye Başkanı Erkut Ekinci'den belediyenin altyapı çalışmalarından kültürel etkinliklere kadar birçok alandaki faaliyetler hakkında bilgi aldı. Başkan Ekinci, ilçede yapılan çalışmaları detaylı bir şekilde anlatarak, Vali Özkan'a projelerin önemini aktardı.

Vali Özkan, ilçe halkı ve esnafla da buluşarak onların sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini değerlendirdi. Halka hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Özkan, Yozgat'ın daha da güzel yarınları için birlikte çalışacaklarını ifade etti.

vali-sorgun5.jpg

Sorgun'daki incelemelerini tamamlayan Vali Özkan, şehit ailesi ziyareti ile programını sonlandırdı. Şehit Polis Memuru Ahmet Alan'ın Sorgun'da ikamet eden ailesini ziyaret eden Vali Özkan, şehide Allah'tan rahmet diledi ve ailesine başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.

vali-sorgun3.jpg

Vali Özkan'ın Sorgun ziyaretlerine İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nejdet Özcan, İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınok ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz da eşlik etti. Vali Özkan'ın ziyaretleri, ilçede yürütülen çalışmaların daha da hız kazanmasına ve halkın taleplerinin dikkate alınmasına katkı sağladı.

vali-sorgun4.jpg

Yeniufuk

İlgili Haberler