Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı İrfan Şahbaz gençliğe duyurdu! Tamamen ücretsiz olarak hizmete sunuldu

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı İrfan Şahbaz gençliğe duyurdu! Tamamen ücretsiz olarak hizmete sunuldu

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı İrfan Şahbaz, yeni eğitim öğretim yılı için gençlere büyük bir fırsat sunuyor.

A+A-

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı İrfan Şahbaz, yeni eğitim öğretim yılı için gençlere büyük bir fırsat sunuyor. Ülkü Ocakları olarak gençlerin eğitimine verdiği önemi vurgulayan Şahbaz, Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi projesini ücretsiz olarak gençlerin hizmetine sundu.

uzemm.jpg

Şahbaz, "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Türk gençliğine armağanı olan Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi projesini 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlaması sebebiyle hizmete sunduk. Ülkü Ocaklarımızın geliştirdiği bu proje sayesinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise; LGS, YKS ve KPSS sınav kapsamına uygun içerikleriyle, binlerce ders videosuyla zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın birçok içeriğiyle gençlerimizin eğitim hayatına katkı sunacağına inanıyorum" dedi.

uzem-960x1024.jpg

Gençler, Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi sayesinde ücretsiz olarak zengin içeriklere erişebilecekler. Bu proje, gençlerin eğitimlerine katkı sağlayarak onların geleceğe daha güçlü bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olacak.

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanlığı, gençleri eğitimde desteklemeye devam ederek ülkenin geleceğine katkı sunmayı sürdürüyor.

 

İlgili Haberler