Yozgat Şehir Hastanesi hastalarını evlerinde ziyaret ediyor

Yozgat Şehir Hastanesi hastalarını evlerinde ziyaret ediyor

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, tedavi sürecini tamamlayarak sağlığına kavuşan hastalarını evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

A+A-

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, tedavi sürecini tamamlayarak sağlığına kavuşan hastalarını evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Başhekim Kozan, hastalarının yaşadığı tedavi sürecini değerlendirmek ve sağlık durumlarını kontrol etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili bilgi verdi.

Başhekim Uz. Dr. Kozan, yaptığı açıklamada, “Hastalarımızla iletişime geçip, evlerinde ziyaret etmek isteyip istemediklerini öğreniyoruz. Kabul eden hastalarımızı ziyaret ederek, hastanemizdeki tedavi süreçleri ve sonrasındaki sağlık durumları hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Ziyaretler sırasında hastaların yaşadıkları deneyimleri dinlediklerini ve sağlık sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Başhekim Kozan, “Hasta ve yakınlarıyla samimi bir sohbet ortamı sağlayarak, onların memnuniyetini ve sağlık durumlarını iyileşme sürecinde nasıl destekleyebileceğimizi anlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Tinel’in de eşlik ettiği ziyaretlerde, hastaların ihtiyaçları ve beklentileri hakkında bilgi alan Başhekim Kozan, Yozgat Şehir Hastanesi olarak sunulan sağlık hizmetlerini daha da geliştirebilmek adına hastaların geri bildirimlerini değerlendirdiklerini ifade etti.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti paylaşan bir hasta yakını, “Başhekimimiz ve ekibinin evimizde ziyareti, hastanedeki tedavi sürecimizden sonra moral bulmamıza vesile oldu. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, sağlık hizmetlerini daha etkin ve insan odaklı sunmak adına hastalarla birebir iletişimi önemsediklerini vurgulayarak, gelecekte de benzer ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Etiketler :
İlgili Haberler