Yozgat Polis Eşleri Derneği’nden perilere tatlı moral

Yozgat Polis Eşleri Derneği’nden perilere tatlı moral

Yozgat Polis Eşleri Derneği Başkanı Özlem Esertürk ve dernek üyeleri, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı oyuncularına moral verdi.

A+A-

Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele edecek olan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımının hafta sonu Rıza Kayaalp Spor Salon’unda Sivas Belediyespor ile oynadığı müsabakayı takip eden Özlem Esertürk müsabaka sonrasında ise oyuncuları tatlı ikramında bulundu.

Yozgat Polis Eşleri Derneği Başkanı Özlem Esertürk,  Sivas Belediyespor ile oynanan hazırlık müsabakasını tribünden izledi. Müsabaka sonrasında kızların yanına gelen kadınlar, sporcular ile bir süre sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

polis-esleri-dernegi1.jpg

Yozgat Polis Eşleri Derneği Başkanı Özlem Esertürk Yozgat’ta kadın takımının birinci ligde mücadele etmesinin çok güzel bir şey olduğunu söyledi. Ellerinden geldiği kadar Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımına destek olacağını dile getiren Esertürk, oyuncuları göstermiş oldukları büyük başarılardan dolayı da tebrik etti.

Yeni Ufuk