Yozgat Kamu Hastaneleri Hizmetleri'nde yoğun bakım değerlendirme toplantısı

Yozgat Kamu Hastaneleri Hizmetleri'nde yoğun bakım değerlendirme toplantısı

Yozgat Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Cahit Bekir Kayhan yönetiminde “Yoğun Bakım Değerlendirme Toplantısı” gerçekleşti.

A+A-

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Cahit Bekir Kayhan yönetiminde “Yoğun Bakım Değerlendirme Toplantısı” gerçekleşti.

Üç ayda bir düzenli olarak yapılan Yoğun Bakım Hizmetleri Değerlendirme 2021 Komisyon Toplantısı, İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Cahit Bekir Kayhan önderliğinde, gerçekleştirildi. Toplantı Yozgat Merkez ve ilçelerindeki hastanelerdeki yoğun bakım sorumlu hekimlerinin katılımlarıyla yapılan toplantıda Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Cahit Bekir Kayhan’ın sunumu ile birlikte, yoğun bakımlarla ilgili sorunlar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıda; eylem planı oluşturularak, kamu sağlık tesislerinde hizmet veren yoğun bakımların mevcut durumu, planlamalar ve yoğun bakım hizmetlerinin iyileştirilmesi için yapılan faaliyetler ele alındı. Kamu sağlık tesisleri arasında yoğun bakımlara yapılan sevk sayıları ve sevk nedenlerinin de ele alındığı toplantıda, yoğun bakımlarda uzun süren yatışlar ve yatış bekleyen hastaların koordinasyonu ile ilgili çözüm önerileri görüşüldü.

Çok önemli bir sağlık hizmeti sunulan yoğun bakımların ele alındığı toplantı, hizmet süreçlerinin iyileştirilmesi amacıyla görüş ve öneriler sunularak, karşılıklı fikir alışverişiyle sona erdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.