Yozgat İl Müftüsü Gülden açıkladı! Site sohbetleri başladı

Yozgat İl Müftüsü Gülden açıkladı! Site sohbetleri başladı

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, toplumu din konusunda aydınlatma ve sahih dini bilgiyi tüm halka ulaştırmak amacıyla İl Merkezinde bulunan sitelerde site sohbetlerine başladıklarını söyledi.

A+A-

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden,  toplumu din konusunda aydınlatma ve sahih dini bilgiyi tüm halka ulaştırmak amacıyla İl Merkezinde bulunan sitelerde site sohbetlerine başladıklarını söyledi.

İl Müftüsü Gülden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Günümüzde ahlaki, dini ve milli değerlerimizin unutulmaya yüz tuttuğu şu zaman diliminde, bilgi ve değerlerimizi canlı tutmak, toplumumuzu din konusunda aydınlatmak ve sahih dini bilgiyi tüm halkımıza ulaştırmak amacıyla müftülüğümüzce site sohbetleri gerçekleştirilecektir. Müftülüğümüz  tarafından ilk site sohbeti Park Royal Sitesinde icra edilecek. Müftü yardımcılarımız ve vaizlerimiz tarafından Park Rayol, Fuar Evleri, Panorama Evleri ve Spor Vadisi sitelerinde sohbetlerimiz gerçekleştirilecektir. İleri ki süreçte halkımıza Vaaz ve Irşat programları düzenlenmeye devam edilecektir.” 

Yeniufuk